Nazwa forum

Opis forum

Ogłoszenie

działamy nieustannie...

#1 2010-01-21 13:21:51

 Amber

Nowy użytkownik

4717201
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 8
Punktów :   

teatralnie

mail bezczelnie przekopiowany

Hej generalnie chodzi o to by promować Teatr Arka wśród studentów pedagogiki każdego rodzaju, psychologii, psychiatrii jako instytucje kultury, ale także jako instytucję arteterapeutyczną. Teatr nasz, a raczej stowarzyszenie które teatr prowadzi, zajmuje się także warsztatami z arteterapii z niepełnosparwnymi. Są to projekty finansowane przez Urzędy wrocławskie. Chcielibyśmy się otworzyć na społecznośc akademicką, żeby mogli także oprócz oglądania nas na scenie, oglądać działania od kulis. Kłądę nacisk na pracę z arteterapii bo w naszych spektaklach grają osoby niepełnoisparwne obok zawodowych aktorów, zdobywamy nagrody na różnych festiwalach, jesteśmy zaparaszani na różne imprezy masowe. A CI aktorzy niepełnosprawni to są właśnie uczestniczy warsztatów z arteterapii, i teraz są zatrudnieni na etatch u nas i do tego są współprowadzącymi te warsztaty.

Chcemy zachęcić do przychodzenia do nas na spektakle, oglądania ich i promowania naszych działań. Już jestem po wstępnych rozmowach z Kadrą na DSW. Teraz potrzebuję jeszcze zainteresowania wśród studentów by z obu stron mieć poparcie przy rozmowach z władzami uczelni.
Nie wiem z której uczelni ty jesteś, ale z każdej strony chcemy się ogłaszać.

Jeśli miałabyś już jakichś chętnych to daj mi znać to wam bilety zarezerwuję. Ilośc miejsc na ten spektakl jest ograniczona, wchodzi tylko 45 osób, akcja także dzieje się wśród widowni.

Nie wiem czy Ewa Ci móiła o tym, ale scenariusz do tego spektaklu napisał schizofrenik z oddziału zamknietego ze szpitala psychaitrycznego w Stroniu Śląskim na podstawie Snu nocy letniej Szekspira. Akcja z lasku bolońskiego przeniesiona została do sal szpitala psychiatrycznego.
Spektakle popremierowe zaczynamy od 22.01.2010, godz. 19:00, potem jeszcze 29.01.,30.01.2010. godz. 19:00, na luty jeszcze nie ma terminów, bilety w cenie 25 złotych.
Zapraszam serdecznie na spektakl, fajnie by było, żebyś zobaczyła to o czym tutaj nowa


i ten, jakby ktoś był chętny - proszę dać znać na maila, sradu-padu, czy jakkolwiek, to info prześlę dalej, dalej


en það besta sem Guð hefur skapað - er nýr dagur ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galimatias-cs.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl www.extreamsquad.pun.pl www.wsti2010.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl