Nazwa forum

Opis forum

Ogłoszenie

działamy nieustannie...

#1 2010-01-18 16:21:05

Asia te

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 5
Punktów :   

Konkurs Fotograficzny....

opracowuję właśnie wątek, cierpliwości

Offline

 

#2 2010-01-21 12:02:18

Asia te

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konkurs Fotograficzny....

Mili mi
Jesteśmy w trakcie ustalania nazwy naszego projektu fotograficznego, oto propozycje:

;Zauważ swoją przestrzeń
;Poczuj swoją przestrzeń
;Dawid w Twoich oczach
;Negatyw w przestrzeni ( ekhmm;)
;Pozytyw w przestrzeni
;Bodziec-Reakcja
;Moje miejsce na progu
;Bum cyk-cyk

proszę o twórcze i powazne (mimo wszystko:) ) podejscie do sprawy nazwy, bo trzeba podejmować następne decyzje.

zaproszenia- przyspieszamy- informacja pisemna potrzebna!:
Arek - p. Łysak, Kamińska; Natalia- Zebrzuski, Dziubacka; Agata- Malec, Zierkiewicz, Krawiec; Paula- Ilnicka, Podgórny, Marcelina-Gil, Paniz Biblioteki, Kobylarek-razem z Asią S.; ja- Biedroń, Bednarska, zostaje jeszcze nie uzgodniona Pani MArtyna Pryszmont i Wiktor

Mam nadzieje, ze nie ebdziemy musieli zmieniać ram czasowych skladania zdjec przez wykładowców, dletgo też został zatwierdzony dzień 4 marca na wernisaż (wybrać korytarz trzeba jeszcze).

Wybory zdjec Konkursowiczów będą się odbywały dwutorowo:
1. Jury w składzie :  Pan Fotograf
                              Dagmara Łupicka
                              P.Bednarska
2. Ogólne głosowanie studentów, którzy będa mogli wrzucac losy przez tydzień czasu do urny w kształcie aparatu na terenie Instytutu

Myślmy o nagrodach!

Marcelina opracowała wstępnie regulamin konkursu, bedzie odrobinę modyfikowany z czasem, ale dzięki jej za znalezienie czasu w gąszczu zaliczeń <szacunek>

Ów regulamin znajdzie sie na naszej stronie, mam nadzieje, ze są już pomysły na nią, bo wykonastwo JEST:)

do dziś!

ściskam

Offline

 

#3 2010-01-21 13:09:53

 Amber

Nowy użytkownik

4717201
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konkurs Fotograficzny....

info, które poleciało w mailu


takie oto coś tam coś tam

co chcielibyśmy powiedzieć wykładowcom?

*przede wszystkim:

chcielibyśmy zaprosić do udziału w projekcie fotograficznym organizowanym przez KNP Didaskalia

*co to za projekt?

w ramach projektu zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny, w którym wszystkie osoby przebywające w Instytucie przy ul Dawida (zarówno studenci jak i wykładowcy, pedagodzy jak i psycholodzy…) będą mogli, w postaci fotografii, zaprezentować jak postrzegają nasz instytut, pokazać jego wyjątkowość, miejsca dla nich ważne etc. . z prac nadesłanych na konkurs zostanie stworzona wystawa, którą zaprezentujemy w murach Instytutu

*dlaczego zapraszamy tych właśnie wykładowców?

drogą losowania wśród członków koła wybrano ich by zaprosić ich do pomocy w pierwszym etapie projektu – jaki to etap? w momencie ogłoszenia rozpoczęcia konkursu chcemy zaprezentować jego ewentualnym przyszłym uczestnikom kilka fotografii Instytutu w ramach małej wystawy – dlatego prosimy ich o to, czy mogli takie fotki zrobić, jeśli nie, to wiadomo, że nikt się nie obrazi

*termin

do piętnastego lutego

*do kogo?

prosimy o przesyłanie przesyłać na adres knp.didaskalia@gmail.com

*ile?

2-3 fotografie w postaci elektronicznej (format .gif, .jpg., jakikolwiek inny, byleby nie ogrrrrrrrrrrromny); jeśli ewentualnie ktoś z wykładowców chciałby dostarczyć je inną drogą niż mailową, to niech da znać na naszą skrzynkę

*moreover
trzeba też powiedzieć, że prace umieszczone na wystawie będą podpisane imieniem i nazwiskiem i, że raczej nie będziemy zamieszczać w podpisach stopni naukowych (możemy np. oznaczyć je statusem „wykładowca pedagogiki UWr?);
dodatkowa informacja jest taka, że uczestnictwo w I etapie projektu nie dyskwalifikuje z udziału w konkursie

no i że bardzo zapraszamy, że to dobra zabawa i że mamy nadzieję, że zechcą z nami trochę namotać w przestrzeni!
można ewentualnie zapraszaną osobę uściskać i życzyć miłego dnia

Ostatnio edytowany przez Amber (2010-01-21 13:15:29)


en það besta sem Guð hefur skapað - er nýr dagur ...

Offline

 

#4 2010-02-05 21:00:34

 Amber

Nowy użytkownik

4717201
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konkurs Fotograficzny....

nie posiadam maila do dr Dziubackiej, nie złapałam jej na uczelni...
jak ktoś posiada namiary kontaktowej, to proszę - niech napisze w sprawie projektu...

piss!


en það besta sem Guð hefur skapað - er nýr dagur ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sympatia.pun.pl www.sherwood-dungeon-paladyni.pun.pl www.gamedb.pun.pl www.malow.pun.pl www.mt2destiny.pun.pl